Diamenty Kobiecego Biznesu to marka istniejąca na rynku od 2016 roku. Jej twórcą jest Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna magazynu Law Business Quality, autorka książek, motywatorka, prezes i założycielka Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Nagradzana wieloma statuetkami i wyróżnieniami za wspieranie kobiecej przedsiębiorczości.

Wraz z rokiem 2021 projekt kojarzony z prestiżowymi statuetkami, medialnymi galami i projektem książkowym „Diamenty Kobiecego Biznesu. Kobiety, które zmieniają świat” przeszedł rebranding. Zmiana identyfikacji wizualnej, nowa strona internetowa, ale przede wszystkim nowa strategia i stworzenie wyjątkowego programu certyfikacyjnego dla kobiet biznesu, usług i firm to najważniejsze założenia Diamentów.

Program ma na celu nominację i wybór najlepszych kobiecych biznesów, produktów i usług prowadzonych przez Polki w Polsce i w Europie. Przyznany certyfikat ma na celu zbudowanie pozytywnego wizerunku marki, wzmocnienie jej rozpoznawalności w sieci, zdobycie przewagi konkurencyjnej na rynku, wyróżnienie się unikatowością wśród konkurencji, wzmocnienie obecności w świecie biznesowym oraz podniesienie rangi marki.

Znak towarowy „Diamenty Kobiecego Biznesu” (który może być wykorzystywany na ulotkach, plakatach, stronach internetowych, billboardach, opakowaniach) jest skuteczną zachętą do zakupu produktu, gwarantuje Klientom bezpieczeństwo i satysfakcję. Najnowsze badania pokazują, że konsumenci przywiązują dużą wagę do takich znaków. Chętniej wybierają produkty mające certyfikat potwierdzający najwyższą jakość usług.

Poprzez projekt chcemy pokazać także, że kobiecy biznes ma wiele twarzy, a za sukcesem stoją nie tylko wyniki finansowe, ale także pasja, kreatywność i wytrwałość. Diamenty Kobiecego Biznesu to społeczność przedsiębiorczych kobiet z sektora MŚP, które w życiu kierują się zasadami biznesowego fair play. Dla których takie wartości jak solidność, rzetelność, uczciwość stanowią podstawę działań biznesowych.

Certyfikat „Diamenty Kobiecego Biznesu” to sprawdzona rekomendacja, która sprawi, że Twój biznes będzie lśnił blaskiem, obok którego Klient nie przejdzie obojętnie.

CO OTRZYMUJESZ, PRZYSTĘPUJĄC DO PROGRAMU?

·        Piękny szklany certyfikat

·        Znak towarowy „Diament Kobiecego Biznesu”

·        Roczną licencję na wykorzystywanie znaku w mediach oraz w materiałach promocyjnych

·        Prezentację swojej osoby na stronie www.diamentykobiecegobiznesu.pl

·        Wywiad promujący działalność biznesową na stronie www.diamentykobiecegobiznesu.pl oraz www.magazynlbq.pl

·        Udział w plebiscycie DIAMENT ROKU (w którym do wygrania są ekskluzywne nagrody, m.in. weekendowy pobyt w hotelu Krasicki w Świeradowie Zdroju oraz biżuteria).

·        Udział w spotkaniach networkingowych (eventach) organizowanych dwa razy w roku dla laureatek programu