Członkinie

diamenty kobiecego biznesu (1)

Alina Roszczyńska

Agent ubezpieczeniowy – specjalista od finansów, planów sukcesji w firmach i rodzinie a zarazem mówca motywacyjny , coach, trener przywództwa zrzeszony w międzynarodowej organizacji The John Maxwell Team. Absolwentka studiów Prawa i Administracji z zakresu Zarządzania Przedsiębiorstwem, studiów podyplomowych z zakresu audytu jakości. Uczestniczka wielu prestiżowych nagród w branży ubezpieczeń, laureatka Konkursu Prezesa 2019, aspirant MDRT- Vancouver, Kanada ( Million Dollar Round Table – to potwierdzenie doskonałej wiedzy profesjonalnej, serwisu klientów, poziomu doradztwa finansowego i rewelacyjnych wyników sprzedaży). Autorka wielu webinariów w dziedzinie ubezpieczeń, sukcesji. Członek Golden Platinum Club, posiada tytuł Specjalisty ds. Ubezpieczeń i Inwestycji. Jako trener przywództwa, coach – pomaga im wyjść z sytuacji kryzysowych i przejść przez proces transformacji, który sprawia, że uczestnicy wchodzą na wyższy poziom w życiu zawodowym i prywatnym. Wiedzę zdobyła od Johna C. Maxwella, Christiana Simpsona, Nicka Vujicica, Lesa Browna oraz innych doskonałych nauczycieli. www.alinaroszczynska.pl

Blanka Pawłowska Diamenty kobiecego biznesu

Blanka Pawłowska

Ekspert beauty i właścicielka Kliniki Młodości. Ukończyła Szkołę Wizażu i Charakteryzacji Filmowej oraz Psychologię Biznesu w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie. Droga zawodowa jaką przebyła zaowocowała otworzeniem własnego salonu piękności. Nieustannie bierze udział w seminariach podczas targów Beauty Forum czy LNE, a także indywidualnych szkoleniach. Została również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Linergistek Elite. Makijaż permanentny to jej pasja. Swoją wiedzę nieustannie poszerza, uczestnicząc w najlepszych szkoleniach u mistrzów makijażu permanentnego i ucząc się od wybitnych linergistów z całego świata. Doszkalała się u takich nazwisk jak Sergiusz Osmański, Ewa Gil, Adrianna Wysocka czy Dominic Cruz. Dzięki temu, może oferować najwyższą jakość usług i najnowsze techniki pracy. Swój warsztat doskonaliła również uczestnicząc między innymi w takich szkoleniach jak: TIPMCC, I i II edycja World Beauty Congress Cosmeetology, Fasion Brows, Naturalny Permanentny, Long Time Ligner. Ukończyła kursy micropigmentacji medycznej, mikropigmentacji skóry głowy i mikropigmentacji brodawki sutkowej, dzięki czemu może oferować swoim klientkom szeroki zakres możliwości pigmentacyjnych. www.klinikamlodosci.com

Ewelina Salwuk Marko Diamenty kobiecego biznesu

Ewelina Salwuk-Marko

Redaktor naczelna portalu Feszyn.com założonego w 2013 roku, a także portalu biznesowo-eksperckiego WartoZnac.pl. Właścicielka Agencji kreatywnej Sal-Mar, twórczyni kampanii społecznej wspierającej kobiety na rynku pracy GoWomen. Wykładowca akademicki w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Otrzymała statuetki „Diamenty kobiecego biznesu 2017”, „Kobieta, która inspiruje 2020”,” Kobieta sukcesu 2021”. Ukończyła dwa kierunki studiów. Strateg komunikacji, PR-owiec i specjalista od content marketingu. Ekspertka od Digital Marketing.Od lat wspiera polskie marki, propagując idee „wybieram polskie produkty”. Motywuje ludzi do zachowania kultury i etyki biznesowej, która ma dla niej kluczowe znaczenie. Twórczyni akcji „ Polskie kobiece marki, które warto znać” . Interesuje się również kwestiami związanymi z brandingiem i corporate identity.  Branżą internetową zajmuje się od 2009 roku , w którym to czasie zdobywała doświadczenie przede wszystkim w szeroko pojętym marketingu internetowym.  Prywatnie miłośniczka seriali, pasjonatka mody, zafascynowana naturalnymi kosmetykami. Żona i matka.

www.feszyn.com

www.wartoznac.pl

www.agencjasalmar.pl

Sylwia Piątek

Sylwia Piątek

Akredytowany coach ICF, mentor oraz strateg biznesu – jej misją jest wspieranie przedsiębiorców i osoby prywatne w osiąganiu maksymalnego potencjału. Autorka dziennika coachingowego „Dziennik Gołębia”, współautorka planera „Kobieta w rozwoju”, jej niesamowita historia została również uwieczniona w tytułach anglojęzycznych „Awaken the Lioness Within” oraz „From Owls to Peacocks”. Jest twórcą i wydawcą książki „(Nie)gotowi na sukces”, która zdobyła uznanie w mediach i wśród czytelników.

Jako ekspert w dziedzinie rozwoju i strategii biznesu, wierzy, że aby osiągnąć prawdziwy sukces na wszystkich płaszczyznach życia, należy rozpocząć od pracy nad samym sobą, bo gdy rozwiążemy problemy w nas samych, wszystko inne również zaczyna się układać.

Sylwia jest strategiem, coachem i przedsiębiorczynią, która pomaga swoim klientom w odnalezieniu własnych wartości, budowaniu pewności siebie, w rozwoju osobistym i biznesowym, w ustaleniu strategii i planu działania, tak aby droga do celu była efektywna i optymalna zaoszczędzając przy tym czas i zasoby.

 

www.niegotowinasukces.com

www.sylwiapiatek.com

www.sekretybiznesu.com

 

anna guzior rutyna

Anna Guzior-Rutyna

Pomaga kobietom i mężczyznom znaleźć odpowiedniego partnera, naprawia związki, uczy skutecznego randkowania. Ósmy rok jest swatką, coachem relacji. Autorka książek, ebooków, audiobooków: Zolytowy Poradnik Randkowy, Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż?, Jak znaleźć odpowiednią kobietę?, Jak randkować bez wychodzenia z domu?, Jak w 21 dni naprawić związek, kursów online, Akademii Swatki.

Prywatnie szczęśliwa żona Andrzeja z którym regularnie randkuje. Mama Amelki, Artura i Alana. Miłośniczka książek, róż, niepoprawna romantyczka.

 

www.swatkaanna.pl

Dorota Macioch-Kowalska

Dorota Macioch-Kowalska

Od  2007 roku właścicielka firmy szkoleniowo – doradczej DISO Dorota Macioch-Kowalska.  Od 4, 5 roku właścicielka Centrum Pięknego Ciała FIGURA. Robi to, co kocha najbardziej i cieszy się, że może sprawiać radość innym.

Uważa, że w życiu ma dużo szczęścia i dzieli się tym szczęściem z innymi.

 Otrzymała wiele wyróżnień i statuetek, m.in.:. „Kobieta, która inspiruje 2020”, „Lwice Biznesu 2021”, „Best Beauty Diamonds M’onduniq Awards  2019 i 2020” a także „Przedsiębiorstwo odpowiedzialnie społecznie”.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w  Toruniu. Ukończyła 4 kierunki studiów podyplomowych, mnóstwo szkoleń i cały czas dokształca się. Od ponad 23 lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi przy realizacji projektów, jako koordynator, doradca, animator itp. Motywuje ludzi do działania i podejmowania życiowych wyzwań.

Prywatnie  żona, mama, przyjaciółka. Uwielbiapodróże, kawę, muzykę, taniec. Jej życiowe motto: „Dam radę!”.

https://www.facebook.com/centrumpieknegocialafigura

Iwona Nowak

Iwona Nowak

Prezes Zarządu Meditravel Sp. z o.o. lidera turystyki medycznej w Polsce. Prawnik, Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od lat związana z medycyną, współtwórca startupów technologicznych – dermatologicznego i onkologicznego. Jest pomysłodawcą i współzałożycielem startupu farmaceutycznego, w którym zdobyła doświadczenie w nadzorowaniu wieloośrodkowych badań klinicznych nad wysoce skutecznym produktem na łuszczycę, współpracy z pacjentami, lekarzami i klinikami oraz firmami CRO. Jest także współautorem 4 zgłoszeń patentowych w medycynie, w tym PCT. Wszystko co tworzy ma za zadanie pomagać ludziom poprawiać ich zdrowie i samopoczucie, dlatego wprowadza Meditravel na nowe rynki. Jej celem jest uczynienie z Meditravel lidera turystyki medycznej w Europie oraz dalszy rozwój startupów technologicznych. Maksyma, którą z sukcesem wprowadza w życiu jest: „By osiągnąć globalny sukces niezbędna jest współpraca z najlepszymi specjalistami na świecie. Reszta to starta czasu”.

www.meditravel.pl

 

 

Agnieszka Śliwka

Agnieszka Śliwka

Konsultant wewnętrzny, doradca marketingowy, Certyfikowany Trener Biznesu, Coach CCA. Pomysłodawczyni marki i Prezes Zarządu w firmie Studio Marki BRANDSOUL, która wspiera w biznesie małe i średnie firmy od ponad 13 lat.
 
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku turystyka i hotelarstwo – licencjat oraz ekonomika zarządzania kadrami – magister.
 
Założycielka takich marek jak :

 

Studio marki Brandsoul – www.brandsoul.pl

Portal MŚP – portal.msp.pl
 
Akademia Marki – akademiamarki.com
 
Mała Czarna –

www.mala-czarna.com

Dyskont marketingowy – dyskontmarketingowy.pl
 
Coach AS – coachas.pl
 
W swojej pracy stawia na profesjonalizm, rzetelność, nietuzinkowe podejście, nieustanne poszerzanie horyzontów i wiedzy, komunikację , planowanie i sumienne zarządzanie. Obsługując klientów z różnych branż łączy pasję z pracę zapewniając najwyższą jakość i nieszablonowość oferowanych rozwiązań.
 
Wspierając polskie firmy w rozwoju zawsze łączy swoje kompetencje z zakresu marketingu i sprzedaży, gdyż tylko wtedy oferowane rozwiązania mogą być skuteczne. Wprowadzała na rynek wiele marek, zarządzała działami sprzedaży i marketingu, koordynowała działania wizerunkowe i marketingowe.
 
Prywatnie mama 2 letniego Adasia i żona.
Katarzyna Kędzierska-Stępień

Katarzyna Kędzierska-Stępień

Założycielka studia nagrań Kaprys Records, szkoleniowiec branży beauty, od 10 lat współpracująca z marką M’onduniq Professionnel. Ambasadorka Li Parie Polska. Motywatorka, wspierająca i inspirująca kobiety, wdzięczna za wszystko. Nagrodzona statuetką „LWICA BIZNESU 2021” oraz „KOBIETA, KTÓRA INSPIRUJE 2020”.
 
Aneta Kownacka

Aneta Kownacka

Aneta Kownacka Life & Business Coach z międzynarodowym certyfikatem International Coaching Community, certyfikowany trener FRIS®, Beauty Manager, z wykształcenia magister ekonomii i pedagog.

Przez partnerów biznesowych, współpracowników i klientów nazywana inspiratorką. Poszukuje nowych perspektyw dla klientów, specjalizuje się w budowaniu otwartej komunikacji, odkrywaniu autentycznych postaw w organizacjach, przywództwie osobistym, pomocy w kreowaniu odpowiedzialności indywidualnej. Ostatnie 6 lata poświęciła pracy w branży beauty i – jak sama mówi – to jej nowa pasja. Wcześniej pracowała kilkanaście lat w sektorze bankowym. Doświadczenie w budowaniu otwartej komunikacji zdobyła realizując się zawodowo jako dziennikarz. Praca z ludźmi jest jej pasją i drogą do własnego rozwoju.

Ostatecznie w swoim życiu zawodowym postawiła na coaching, pracę z ludźmi i dla ludzi. Po wielu latach pracy w korporacji odważyła    się na wielką zmianę w życiu i założyła własną firmę – Aneta Kownacka-Life&Business Coaching, którą z sukcesami prowadzi od 6 lat. Jednym z jej największych klientów, dla którego świadczy usługi, jest firma e-commerce działająca w branży beauty. W roli trenera prowadzi szkolenia biznesowe skierowane do salonów kosmetycznych, spa, wellness. Powodzeniem cieszą się również jej projekty adresowane do kobiet, w tym: Beauty World.

Jej biografię i pasję do rozwoju osobistego można znaleźć w wielu branżowych magazynach i książkach, m.in. w „Law Business Quality” oraz „Businesswoman & Life”, w książce „50 Osobistości Biznesu” oraz „Lwice Biznesu. Kobiety sukcesu o pasji w biznesie”. Brała udział w premierze Kalendarza Gwiazd 2021 r. pod hasłem „Biznes W Kobiecym Stylu” na rzecz S.O.S Wioski Dziecięce w którym pozowała z dziennikarzem Tomaszem Wolnym.

Należy do Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. To pierwsza globalna inicjatywa dla przedsiębiorczych kobiet z całego kontynentu.

W tym roku na gali finałowej plebiscytu LWICE BIZNESU (organizowanego od 6 lat przez magazyn Law Business Quality) otrzymała (obok takich gwiazd jak Teresa Rosati czy Katarzyna Bonda) prestiżową statuetkę Lwica Biznesu 2021.

Jest szczęśliwą mamą 20 letniej córki Wiktorii i żoną wspaniałego człowieka – Waldka, z którym od 24 lat idzie przez życie.

Beata Gąsienica-Bednarz

Beata Gąsienica-Bednarz

Wydawca, twórca i redaktor naczelna internetowego magazynu zgorlalka.pl.

Pisarka. W swoim dorobku ma biograficzną powieść „Mój Los” oraz artykuł ekspercki dla dwumiesięcznika Business Inteligence pt. „Jak nas widzą tak nas piszą…”. Współautorka książki „Siła prawdy. O trudnej sztuce bycia sobą”.

Autorka felietonów publikowanych na łamach portali planetakobiet.com.pl, szczyptaluksusu.pl, ikmag.pl oraz wmeskimkregu.pl. Tworzy autorskie podcasty.

Zdobywczyni pierwszego miejsca w plebiscycie „Kobieta która inspiruje 2020”, laureatka nagrody „Kobieta która inspiruje 2021”.

Od 2021 roku Członkini Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

Stawia na samorozwój i samorealizację. Inspiruje i motywuje innych do działania i poszerzania horyzontów, zwłaszcza zwykłe-niezwykłe kobiety. Kreuje przestrzeń dla rozwijania pasji. Propagatorka pozytywnego „egoizmu”.

Prywatnie żona górala oraz matka czworga indywidualistów.

Pasjonatka wyścigów samochodowych, motocross-u, gotowania.

 

 

 

diamenty kobiecego biznesu

Anna Kawecka

Właścicielka międzynarodowej agencji marketingowo – asystenckiej VA-VOM wspierającej polskich przedsiębiorców w całej Europie w zadaniach asystenckich oraz działaniach marketingowych. 

Instruktorka i mentorka początkujących wirtualnych asystentek. Założycielka Wirtualnej Akademii – kompleksowej platformy edukacyjnej online dla startujących wirtualnych asystentek.

Autorka e-booka „Zostań Wirtualną Asystentką” oraz wielu kursów online, szkoleń i warsztatów dedykowanych branży wirtualnej asysty. 

Jej misją jest pomagać przedsiębiorczym ludziom w rozwijaniu ich biznesów w Internecie. 

Dorota Lubczyńska

Dorota Lubczyńska

Właścicielka Studia Urody Orchidea w Łobzie. W salonie, poza usługami kosmetycznymi i fryzjerskimi, klientki znajdą ofertę makijażu permanentnego oraz profesjonalne zabiegi na twarz i ciało. 
Całe życie marzyła, żeby zostać fryzjerką, ale los chciał inaczej. 8 lat temu otworzyła własny gabinet kosmetyczny i odkryła swoją nową pasję. Przez lata nabierała doświadczenia ciężko pracując najpierw u kogoś, od kilku lat na swój własny rachunek. Stworzyła świetny zespół, który jak ona, pracują z pasją i zaangażowaniem. O swoim salonie mówi: „Orchidea to mój drugi dom i dziś wiem, że jeśli robisz to, co kochasz, to nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”.  Od 2021 roku jest członkinią Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu oraz zdobywczynią statuetki Kobieta Sukcesu 2021. 
Wierzy w kobiecą solidarność. 
Karolina Gorzkowska

Karolina Gorzkowska

Prawnik, grafolog, psychografolog, lingwista kryminalistyczny, biegły sądowypismoznawca.
Absolwentka kilku kierunków studiów wyższych, dostrzegająca w edukacji sposób na zachowanie młodości, stale podnosi swe kwalifikacje, aktualnie opracowując pracę doktorską z nauk prawnych. W zakresie pismoznawstwa posiada wszystkie specjalizacje: kryminalistyczną, psychologiczną, kliniczną.
Certyfikaty poświadczające te kwalifikacje zdobyła zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Założyła i zarządza Kancelarią Prawno Grafologiczną – pierwszą i aktualnie jedyną w kraju
profesjonalną, niezależną firmą o profilu kompleksowego badania pisma ręcznego, dokumentów i tekstu w ujęciu prawnym, kryminalistycznym, psychologicznym, klinicznym i lingwistycznym. W kraju jest prekursorem i liderem badania pisma w zakresie klinicznym (pismo osób chorych, o ograniczonym bądź wyłączonym stopniu świadomości).
W ramach działania na rzecz rozwoju dziedziny pismoznawstwa i krajowego usystematyzowania zasad opiniowania i certyfikacji powołała i nadzoruje także podmiot Naczelna Rada Pismoznawcza. Instytucja ta, dzięki wypracowanej renomie, otrzymuje do merytorycznej weryfikacji sporządzane przez biegłych
opinie. Mając na uwadze podjętą misję, którą jest rozpowszechnianie w kraju prawidłowej i aktualnej wiedzy o pismoznawstwie, sporządza ekspertyzy i opinie prawne zarówno dla organów wymiary sprawiedliwości jak i osób fizycznych i prawnych, prowadzi badania, opracowuje artykuły naukowe, wygłasza referaty na
konferencjach międzynarodowych, prowadzi cykl certyfikowanych szkoleń dla przyszłych grafologów i podnoszące kwalifikacje dla obecnych, wygłasza wykłady na uczelniach wyższych (np. „Przyjdź,
zainspiruj się” na Uniwersytecie Warszawskim; czy „Atrybucja autorstwa” w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie; „Poznaj grafologię” dla SKK Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie) oraz w
fundacjach (np. Centrum Praw Kobiet w Warszawie, Klub doradztwa zawodowego) i klubach biznesowych. Jako ekspert badania pisma ręcznego wielokrotnie gości w programach telewizyjnych,
radiowych, a także na łamach prasy. Od X.2020r. do V.2021r. była gościem radiostacji Uniwersytetu
Warszawskiego – Radio Kampus – gdzie występowała w stałym cyklu spotkań edukacyjno -informacyjnych na temat badania pisma ręcznego. Jej celem i zarazem marzeniem jest doprowadzenie do sytuacji, w której świadomość polskiego
społeczeństwa na temat tego, czym jest i jakie daje możliwości współczesna grafologia, będzie na porównywalnym poziomie do tych krajów, w których sama czerpała i czerpie wiedzę pismoznawcy.
www.kpg-legal.pl

Facebook: KPG-legal
www.nrp.com.pl

Facebook: Naczelna Rada Pismoznawcza

diamenty kobiecego biznesu

Katarzyna Buk

Właścicielka Pracowni Książki 27pixeli.com
Autorka i współredaktorka 5 publikacji w tym 3 dedykowanych self-publishingowi: poradnika wydawniczego dla autorów niezależnych „Proste wydanie”, „Planera Autora” oraz „Napisz i wydaj”.
Projektowaniem graficznym zajmuje się od 2008 roku i specjalizuje się w kreacji, łamaniu i składzie publikacji książkowych, czasopism i innych projektów z przeznaczeniem do druku.
Wielokrotnie nagradzana za projekty graficzne. Kreatorka marki „366 inspiracji”.
Fanka minimalizmu, prostoty, bieli i czerni, a prywatnie mama, żona i właścicielka dwóch kotów.

Katarzyna Piwecka

Kat Piwecka

Fotografka gwiazd i dziennikarka podróżnicza. Od 2009 roku prowadzi Studio Katarzyna Piwecka Fotografia w Poznaniu. Na co dzień zajmuje się fotografią reklamową i biznesową. Specjalizuje się w portrecie i kobiecej fotografii sensualnej. Jej charakterystyczny styl fotografii – proste i minimalistyczne czarnobiałe, bliskie kadry ukazujące emocje i relacje zdobyły wielkie uznanie wśród gwiazd. Z okazji 10-lecia twórczości wydała ekskluzywny album z portretami gwiazd i inspirujących osobistości Portraits 2020, a obecnie można podziwiać jej najnowszą wystawę portretów znanych kobiet #photographedbyKatPiwecka. Jako dziennikarz podróżniczy współpracowała z wieloma polskimi redakcjami – Onet.pl, Business Insider Polska, Imperium Kobiet, „Law Business Quality”, Oh!me, a od stycznia 2021 roku pracuje dla portugalskiego Sapo.pt. Wiele lat temu znalazła swój drugi dom w Portugalii, co zaowocowało wydaniem albumu fotograficznego In Love with Portugal, który jest sprzedawany na całym świecie. Jako ekspert w dziedzinie fotografii, wspiera młodych fotografów na autorskich warsztatach fotograficznych oraz indywidualnych konsultacjach. Organizuje także międzynarodowe warsztaty fotograficzne w Portugalii. Jest autorką pierwszego na rynku polskim podręcznika marketingu dla fotografów Od fotografki rodzinnej do fotografki gwiazd – sekret mojego sukcesu, który ukaże się w sprzedaży we wrześniu 2021 roku. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki nastolatków, dwóch kotów i jednego pieska. Wegetarianka uzależniona od codziennej praktyki jogi i medytacji. Absolutna pasjonatka życia i pracy. WWW.KATPIWECKA.COM

Magdalena Nowak

Magdalena Nowak

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku, kierunek MBA. Rozpoczęte Studia Podyplomowe Negocjacje i mediacje na PWSP. Ławnik w Sądzie Rejonowym w Białymstoku w Wydziale Rodzinnym i Nieletnich. Od 2019 roku prezes Wealth Management Services sp. z o.o., head of operations w LegalHut sp. z o.o., doradca sukcesyjny w PKB – Partnerskie Kluby Biznesu. Ma doświadczenie w zakresie finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży oraz ubezpieczeń. Specjalizuje się w konkretnych dziedzinach: sukcesji, roszczeń bankowych, roszczeń odszkodowawczych, pomocy frankowiczom, bataliach z komornikami, mediacjach. Klienci, których obsługuje, to zarówno firmy, jak i osoby indywidualne. Publikacje w książkach pod redakcją Ilony Adamskiej na łamach wydawnictwa I.D. Media. Członkini Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu oraz MBA Business Club WSFiZ.

Ewelina Komorniczak

Ewelina Komorniczak

Właścicielka firmy Ev Beauty Academy w Irlandii. Salon prosperuje od 6 lat.
 
Jak sama mówi o salonie: – Możemy pochwalić się nagrodą w konkursie „Irish Beauty Awards 2019” jako najlepszy salon w Irlandii. .Jesteśmy również finalistami konkursu „The Irish Beauty Industry Awards 2019” w kategorii Najlepszy salon medycyny estetycznej w Irlandii i Irlandii Północnej. Ciągle podnosząc kwalifikacje stawiam na rozwój osobisty. Najważniejsi są dla mnie moi klienci, których zawsze stawiam na pierwszym miejscu. Każdy z nich jest wyjątkowy i tak też są traktowani w salonie.
Dorota Lange

Dorota Lange

Właścicielka firmy DL Lange w skład której wchodzą Make up Academy by Dorota Lange oraz Million Dollar Look. Akademię Makijażu z powodzeniem prowadzi od wielu lat, dzieląc się wiedzą ze swoimi studentkami. Na co dzień współpracuje z gwiazdami, obsługuje imprezy modowe dbając o makijaże modelek na pokazach mody i sesjach zdjęciowych. 
 
Jak sami mówi o sobie: – Moją największą pasją są kobiety. W pracy stawiam na jakość relacji, co pięknie owocuje wieloletnimi biznesami i kontaktami. Od dawna w moim sercu była miłość do Matki Natury i z tej miłości pojawiła się nowa marka Million Dollar Look – kosmetyki naturalne do pielęgnacji ciała, wegańskie, nietestowane na zwierzętach. Powstające na eko farmie na Podlasiu. 
 
 

 
Lidia Skuza

Lidia Skuza

Fotografka, autorka i producent sesji do magazynów mody, od 8 lat związana z magazynami mody ślubnej, posiadająca w swoim dorobku portrety, sesje z plejadą polskich aktorów. Autorka sesji biznesowych, prywatnych, rodzinnych, gdzie pokazywanie emocji jest jej atutem. Specjalizuje się w fotografii kobiet, to jej ulubiony temat. Wyznaje zasadę […] każdy portret malowany z przejęciem jest portretem artysty, nie zaś modela […]. Dwukrotnie była przewodniczącą Jury w konkursach fotograficznych w Toruniu. Uczestniczyła w pierwszej polskiej wyprawie Pronature 2013 z czołówką Polskich Szefów Kuchni. Autorka wystawy zdjęć czarno-białych pt. „Kobieta”, przedstawiających portrety kobiet m.in.: Beata Tyszkiewicz, Hanna Śleszyńska, Małgosia Kożuchowska. Zaproszona do akcji społecznej Nasze Dzieci w Sieci ze znakomitymi polskimi aktorami . Po sukcesie Naszych Dzieci w Sieci były kolejne akcje jak np. Zapinam Pasy. Współorganizatorka akcji pt. „Jestem widoczny” z plejadą polskich projektantów mody.

Przez 8 lat organizująca akcję Słodka Paczka dla dzieci z domów dziecka .

  • 2021 -Nagroda Charyzmatyczny Fotograf Polish Businesswomen Awards
  • 2021 Diament Kobiecego Biznesu 2021
  • 2021 Grand Mobile Photo Kategoria: Photo journalism (single photos)
  • 2021 Grand Mobile Photo Kategoria: The Internet Users’ Choice Prize!


Zodiakalny baran, podróżniczka, optymistka, zawsze gotowa do działania.

www.lidiaskuza.pl

Monika Kuszewska

Monika Kuszewska

Monika Koszewska, autorka książek obyczajowych, kryminałów i tekstów piosenek, menadżerka z 20-letnim doświadczeniem. Prowadzi w Hotel Bursztyn i Restauracja Pomarańczowa Plażą w Sopocie. Kocha sport, każdy dzień rozpoczyna treningiem lub grą w tenisa. Lubi podejmować nowe wyzwania, takie jak nauka gry na pianinie w wieku 43 lat. Każdą wolną chwilę poświęca na czytanie, nawet biegając na bieżni.

W książkach Moniki Koszewskiej – przepełnionych sporą dawką humoru – znajdziemy motywację do działania i oryginalną receptę na sukces. Nieobce są jej tematy takie jak:  pedofilia, przemoc w rodzinie, pracoholizm, rywalizacja w miejscu pracy, alkoholizm, samobójstwa, narkomania wśród młodzieży, samotność i bezradność osób starszych.

W sprzedaży: „Kiedyś nadejdzie ten dzień”, „Nadszedł ten dzień”.Niezłomna, niepokorna Krystyna Skarbek”

Agnieszka Dąbrowiecka

Agnieszka Dąbrowiecka

Właścicielka biura nieruchomości, wielka pasjonatka mody.

Jak sama mówi o sobie: – Moje życie to prawie jak historia wyciągnięta z książki. Wszystko to, o czym marzyłam, co chciałam zrealizować i do czego dążyłam zrealizowało się i na bieżąco realizuje. Jestem przykładem kobiety, która udowadnia, że to my jesteśmy kowalami własnego losu i prawie wszystko zależy od nas. Naszego nastawienia do świata.

Moje życie zawodowe i to, czym się zajmuję, zawsze było dla mnie wielką przyjemnością i rodziło się z wielkiej pasji oraz fascynacji danym tematem. Hasło „Nie ma rzeczy niemożliwych” towarzyszy mi od lat. I to ono zainspirowały mnie do rozpoczęcia przygody na wydziale prawa a także do założenia własnego biura nieruchomości w 2008 roku, które funkcjonuje do dnia dzisiejszego i daje mi ogromną frajdę i satysfakcję pracy z ludźmi.

Ukończyłam także studia pedagogiczne oraz uzyskałam jednocześnie państwową licencję pośrednika nieruchomości. W 2008 roku z wielkiej pasji i miłości do zwierząt założyłam hodowlę kotów brytyjskich, która działa do dziś. Pasja i wielka miłość oraz ogromne serce, zaangażowanie to chyba najlepsza recepta, która pozwoliła mi uzyskać status międzynarodowego hodowcy kotów brytyjskich (którego zwierzątka wygrywają wystawy na całym świecie!).

W grudniu tego roku minie 3 lata od kiedy inspiruję kobiety i pozwalam im odkrywać swoją kobiecość i zaakcentować ich osobowość poprzez „lajfy” dla kobiet, które szukają modowych inspiracji. Służę radą i pomocą. Sprzedaję online odzież, zwłaszcza włoską, francuską. Wspieram także i promuję polskie marki. Stworzyłam grupę modową „Biznes Woman Style” zrzeszającą kobiety z całego świata. W przyszłym roku pragnę otworzyć własny butik stacjonarny.

„Kropkę nad i” stanowi i wypełnia moja cudowna rodzina, kochający mąż, który jest moim przyjacielem, wsparciem a także motywatorem do działania.