Członkinie

diamenty kobiecego biznesu (1)

Alina Roszczyńska

Agent ubezpieczeniowy – specjalista od finansów, planów sukcesji w firmach i rodzinie a zarazem mówca motywacyjny , coach, trener przywództwa zrzeszony w międzynarodowej organizacji The John Maxwell Team. Absolwentka studiów Prawa i Administracji z zakresu Zarządzania Przedsiębiorstwem, studiów podyplomowych z zakresu audytu jakości. Uczestniczka wielu prestiżowych nagród w branży ubezpieczeń, laureatka Konkursu Prezesa 2019, aspirant MDRT- Vancouver, Kanada ( Million Dollar Round Table – to potwierdzenie doskonałej wiedzy profesjonalnej, serwisu klientów, poziomu doradztwa finansowego i rewelacyjnych wyników sprzedaży). Autorka wielu webinariów w dziedzinie ubezpieczeń, sukcesji. Członek Golden Platinum Club, posiada tytuł Specjalisty ds. Ubezpieczeń i Inwestycji. Jako trener przywództwa, coach – pomaga im wyjść z sytuacji kryzysowych i przejść przez proces transformacji, który sprawia, że uczestnicy wchodzą na wyższy poziom w życiu zawodowym i prywatnym. Wiedzę zdobyła od Johna C. Maxwella, Christiana Simpsona, Nicka Vujicica, Lesa Browna oraz innych doskonałych nauczycieli. www.alinaroszczynska.pl

Blanka Pawłowska Diamenty kobiecego biznesu

Blanka Pawłowska

Ekspert beauty i właścicielka Kliniki Młodości. Ukończyła Szkołę Wizażu i Charakteryzacji Filmowej oraz Psychologię Biznesu w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie. Droga zawodowa jaką przebyła zaowocowała otworzeniem własnego salonu piękności. Nieustannie bierze udział w seminariach podczas targów Beauty Forum czy LNE, a także indywidualnych szkoleniach. Została również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Linergistek Elite. Makijaż permanentny to jej pasja. Swoją wiedzę nieustannie poszerza, uczestnicząc w najlepszych szkoleniach u mistrzów makijażu permanentnego i ucząc się od wybitnych linergistów z całego świata. Doszkalała się u takich nazwisk jak Sergiusz Osmański, Ewa Gil, Adrianna Wysocka czy Dominic Cruz. Dzięki temu, może oferować najwyższą jakość usług i najnowsze techniki pracy. Swój warsztat doskonaliła również uczestnicząc między innymi w takich szkoleniach jak: TIPMCC, I i II edycja World Beauty Congress Cosmeetology, Fasion Brows, Naturalny Permanentny, Long Time Ligner. Ukończyła kursy micropigmentacji medycznej, mikropigmentacji skóry głowy i mikropigmentacji brodawki sutkowej, dzięki czemu może oferować swoim klientkom szeroki zakres możliwości pigmentacyjnych. www.klinikamlodosci.com

Ewelina Salwuk Marko Diamenty kobiecego biznesu

Ewelina Salwuk-Marko

Redaktor naczelna portalu Feszyn.com założonego w 2013 roku, a także portalu biznesowo-eksperckiego WartoZnac.pl. Właścicielka Agencji kreatywnej Sal-Mar, twórczyni kampanii społecznej wspierającej kobiety na rynku pracy GoWomen. Wykładowca akademicki w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Otrzymała statuetki „Diamenty kobiecego biznesu 2017”, „Kobieta, która inspiruje 2020”,” Kobieta sukcesu 2021”. Ukończyła dwa kierunki studiów. Strateg komunikacji, PR-owiec i specjalista od content marketingu. Ekspertka od Digital Marketing.Od lat wspiera polskie marki, propagując idee „wybieram polskie produkty”. Motywuje ludzi do zachowania kultury i etyki biznesowej, która ma dla niej kluczowe znaczenie. Twórczyni akcji „ Polskie kobiece marki, które warto znać” . Interesuje się również kwestiami związanymi z brandingiem i corporate identity.  Branżą internetową zajmuje się od 2009 roku , w którym to czasie zdobywała doświadczenie przede wszystkim w szeroko pojętym marketingu internetowym.  Prywatnie miłośniczka seriali, pasjonatka mody, zafascynowana naturalnymi kosmetykami. Żona i matka.

www.feszyn.com

www.wartoznac.pl

www.agencjasalmar.pl

Sylwia Piątek

Sylwia Piątek

Akredytowany coach ICF, mentor oraz strateg biznesu – jej misją jest wspieranie przedsiębiorców i osoby prywatne w osiąganiu maksymalnego potencjału. Autorka dziennika coachingowego „Dziennik Gołębia”, współautorka planera „Kobieta w rozwoju”, jej niesamowita historia została również uwieczniona w tytułach anglojęzycznych „Awaken the Lioness Within” oraz „From Owls to Peacocks”. Jest twórcą i wydawcą książki „(Nie)gotowi na sukces”, która zdobyła uznanie w mediach i wśród czytelników.

Jako ekspert w dziedzinie rozwoju i strategii biznesu, wierzy, że aby osiągnąć prawdziwy sukces na wszystkich płaszczyznach życia, należy rozpocząć od pracy nad samym sobą, bo gdy rozwiążemy problemy w nas samych, wszystko inne również zaczyna się układać.

Sylwia jest strategiem, coachem i przedsiębiorczynią, która pomaga swoim klientom w odnalezieniu własnych wartości, budowaniu pewności siebie, w rozwoju osobistym i biznesowym, w ustaleniu strategii i planu działania, tak aby droga do celu była efektywna i optymalna zaoszczędzając przy tym czas i zasoby.

 

www.niegotowinasukces.com

www.sylwiapiatek.com

www.sekretybiznesu.com

 

anna guzior rutyna

Anna Guzior-Rutyna

Pomaga kobietom i mężczyznom znaleźć odpowiedniego partnera, naprawia związki, uczy skutecznego randkowania. Ósmy rok jest swatką, coachem relacji. Autorka książek, ebooków, audiobooków: Zolytowy Poradnik Randkowy, Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż?, Jak znaleźć odpowiednią kobietę?, Jak randkować bez wychodzenia z domu?, Jak w 21 dni naprawić związek, kursów online, Akademii Swatki.

Prywatnie szczęśliwa żona Andrzeja z którym regularnie randkuje. Mama Amelki, Artura i Alana. Miłośniczka książek, róż, niepoprawna romantyczka.

 

www.swatkaanna.pl

Dorota Macioch-Kowalska

Dorota Macioch-Kowalska

Od  2007 roku właścicielka firmy szkoleniowo – doradczej DISO Dorota Macioch-Kowalska.  Od 4, 5 roku właścicielka Centrum Pięknego Ciała FIGURA. Robi to, co kocha najbardziej i cieszy się, że może sprawiać radość innym.

Uważa, że w życiu ma dużo szczęścia i dzieli się tym szczęściem z innymi.

 Otrzymała wiele wyróżnień i statuetek, m.in.:. „Kobieta, która inspiruje 2020”, „Lwice Biznesu 2021”, „Best Beauty Diamonds M’onduniq Awards  2019 i 2020” a także „Przedsiębiorstwo odpowiedzialnie społecznie”.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w  Toruniu. Ukończyła 4 kierunki studiów podyplomowych, mnóstwo szkoleń i cały czas dokształca się. Od ponad 23 lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi przy realizacji projektów, jako koordynator, doradca, animator itp. Motywuje ludzi do działania i podejmowania życiowych wyzwań.

Prywatnie  żona, mama, przyjaciółka. Uwielbiapodróże, kawę, muzykę, taniec. Jej życiowe motto: „Dam radę!”.

https://www.facebook.com/centrumpieknegocialafigura

Iwona Nowak

Iwona Nowak

Prezes Zarządu Meditravel Sp. z o.o. lidera turystyki medycznej w Polsce. Prawnik, Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od lat związana z medycyną, współtwórca startupów technologicznych – dermatologicznego i onkologicznego. Jest pomysłodawcą i współzałożycielem startupu farmaceutycznego, w którym zdobyła doświadczenie w nadzorowaniu wieloośrodkowych badań klinicznych nad wysoce skutecznym produktem na łuszczycę, współpracy z pacjentami, lekarzami i klinikami oraz firmami CRO. Jest także współautorem 4 zgłoszeń patentowych w medycynie, w tym PCT. Wszystko co tworzy ma za zadanie pomagać ludziom poprawiać ich zdrowie i samopoczucie, dlatego wprowadza Meditravel na nowe rynki. Jej celem jest uczynienie z Meditravel lidera turystyki medycznej w Europie oraz dalszy rozwój startupów technologicznych. Maksyma, którą z sukcesem wprowadza w życiu jest: „By osiągnąć globalny sukces niezbędna jest współpraca z najlepszymi specjalistami na świecie. Reszta to starta czasu”.

www.meditravel.pl

 

 

Agnieszka Śliwka

Agnieszka Śliwka

Konsultant wewnętrzny, doradca marketingowy, Certyfikowany Trener Biznesu, Coach CCA. Pomysłodawczyni marki i Prezes Zarządu w firmie Studio Marki BRANDSOUL, która wspiera w biznesie małe i średnie firmy od ponad 13 lat.
 
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku turystyka i hotelarstwo – licencjat oraz ekonomika zarządzania kadrami – magister.
 
Założycielka takich marek jak :

 

Studio marki Brandsoul – www.brandsoul.pl

Portal MŚP – portal.msp.pl
 
Akademia Marki – akademiamarki.com
 
Mała Czarna –

www.mala-czarna.com

Dyskont marketingowy – dyskontmarketingowy.pl
 
Coach AS – coachas.pl
 
W swojej pracy stawia na profesjonalizm, rzetelność, nietuzinkowe podejście, nieustanne poszerzanie horyzontów i wiedzy, komunikację , planowanie i sumienne zarządzanie. Obsługując klientów z różnych branż łączy pasję z pracę zapewniając najwyższą jakość i nieszablonowość oferowanych rozwiązań.
 
Wspierając polskie firmy w rozwoju zawsze łączy swoje kompetencje z zakresu marketingu i sprzedaży, gdyż tylko wtedy oferowane rozwiązania mogą być skuteczne. Wprowadzała na rynek wiele marek, zarządzała działami sprzedaży i marketingu, koordynowała działania wizerunkowe i marketingowe.
 
Prywatnie mama 2 letniego Adasia i żona.
Katarzyna Kędzierska-Stępień

Katarzyna Kędzierska-Stępień

Założycielka studia nagrań Kaprys Records, szkoleniowiec branży beauty, od 10 lat współpracująca z marką M’onduniq Professionnel. Ambasadorka Li Parie Polska. Motywatorka, wspierająca i inspirująca kobiety, wdzięczna za wszystko. Nagrodzona statuetką „LWICA BIZNESU 2021” oraz „KOBIETA, KTÓRA INSPIRUJE 2020”.
 
Aneta Kownacka

Aneta Kownacka

Aneta Kownacka Life & Business Coach z międzynarodowym certyfikatem International Coaching Community, certyfikowany trener FRIS®, Beauty Manager, z wykształcenia magister ekonomii i pedagog.

Przez partnerów biznesowych, współpracowników i klientów nazywana inspiratorką. Poszukuje nowych perspektyw dla klientów, specjalizuje się w budowaniu otwartej komunikacji, odkrywaniu autentycznych postaw w organizacjach, przywództwie osobistym, pomocy w kreowaniu odpowiedzialności indywidualnej. Ostatnie 6 lata poświęciła pracy w branży beauty i – jak sama mówi – to jej nowa pasja. Wcześniej pracowała kilkanaście lat w sektorze bankowym. Doświadczenie w budowaniu otwartej komunikacji zdobyła realizując się zawodowo jako dziennikarz. Praca z ludźmi jest jej pasją i drogą do własnego rozwoju.

Ostatecznie w swoim życiu zawodowym postawiła na coaching, pracę z ludźmi i dla ludzi. Po wielu latach pracy w korporacji odważyła    się na wielką zmianę w życiu i założyła własną firmę – Aneta Kownacka-Life&Business Coaching, którą z sukcesami prowadzi od 6 lat. Jednym z jej największych klientów, dla którego świadczy usługi, jest firma e-commerce działająca w branży beauty. W roli trenera prowadzi szkolenia biznesowe skierowane do salonów kosmetycznych, spa, wellness. Powodzeniem cieszą się również jej projekty adresowane do kobiet, w tym: Beauty World.

Jej biografię i pasję do rozwoju osobistego można znaleźć w wielu branżowych magazynach i książkach, m.in. w „Law Business Quality” oraz „Businesswoman & Life”, w książce „50 Osobistości Biznesu” oraz „Lwice Biznesu. Kobiety sukcesu o pasji w biznesie”. Brała udział w premierze Kalendarza Gwiazd 2021 r. pod hasłem „Biznes W Kobiecym Stylu” na rzecz S.O.S Wioski Dziecięce w którym pozowała z dziennikarzem Tomaszem Wolnym.

Należy do Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. To pierwsza globalna inicjatywa dla przedsiębiorczych kobiet z całego kontynentu.

W tym roku na gali finałowej plebiscytu LWICE BIZNESU (organizowanego od 6 lat przez magazyn Law Business Quality) otrzymała (obok takich gwiazd jak Teresa Rosati czy Katarzyna Bonda) prestiżową statuetkę Lwica Biznesu 2021.

Jest szczęśliwą mamą 20 letniej córki Wiktorii i żoną wspaniałego człowieka – Waldka, z którym od 24 lat idzie przez życie.

Beata Gąsienica-Bednarz

Beata Gąsienica-Bednarz

Wydawca, twórca i redaktor naczelna internetowego magazynu zgorlalka.pl.

Pisarka. W swoim dorobku ma biograficzną powieść „Mój Los” oraz artykuł ekspercki dla dwumiesięcznika Business Inteligence pt. „Jak nas widzą tak nas piszą…”. Współautorka książki „Siła prawdy. O trudnej sztuce bycia sobą”.

Autorka felietonów publikowanych na łamach portali planetakobiet.com.pl, szczyptaluksusu.pl, ikmag.pl oraz wmeskimkregu.pl. Tworzy autorskie podcasty.

Zdobywczyni pierwszego miejsca w plebiscycie „Kobieta która inspiruje 2020”, laureatka nagrody „Kobieta która inspiruje 2021”.

Od 2021 roku Członkini Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

Stawia na samorozwój i samorealizację. Inspiruje i motywuje innych do działania i poszerzania horyzontów, zwłaszcza zwykłe-niezwykłe kobiety. Kreuje przestrzeń dla rozwijania pasji. Propagatorka pozytywnego „egoizmu”.

Prywatnie żona górala oraz matka czworga indywidualistów.

Pasjonatka wyścigów samochodowych, motocross-u, gotowania.

 

 

 

diamenty kobiecego biznesu

Anna Kawecka

Właścicielka międzynarodowej agencji marketingowo – asystenckiej VA-VOM wspierającej polskich przedsiębiorców w całej Europie w zadaniach asystenckich oraz działaniach marketingowych. 

Instruktorka i mentorka początkujących wirtualnych asystentek. Założycielka Wirtualnej Akademii – kompleksowej platformy edukacyjnej online dla startujących wirtualnych asystentek.

Autorka e-booka „Zostań Wirtualną Asystentką” oraz wielu kursów online, szkoleń i warsztatów dedykowanych branży wirtualnej asysty. 

Jej misją jest pomagać przedsiębiorczym ludziom w rozwijaniu ich biznesów w Internecie. 

Dorota Lubczyńska

Dorota Lubczyńska

Właścicielka Studia Urody Orchidea w Łobzie. W salonie, poza usługami kosmetycznymi i fryzjerskimi, klientki znajdą ofertę makijażu permanentnego oraz profesjonalne zabiegi na twarz i ciało. 
Całe życie marzyła, żeby zostać fryzjerką, ale los chciał inaczej. 8 lat temu otworzyła własny gabinet kosmetyczny i odkryła swoją nową pasję. Przez lata nabierała doświadczenia ciężko pracując najpierw u kogoś, od kilku lat na swój własny rachunek. Stworzyła świetny zespół, który jak ona, pracują z pasją i zaangażowaniem. O swoim salonie mówi: „Orchidea to mój drugi dom i dziś wiem, że jeśli robisz to, co kochasz, to nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”.  Od 2021 roku jest członkinią Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu oraz zdobywczynią statuetki Kobieta Sukcesu 2021. 
Wierzy w kobiecą solidarność. 
Karolina Gorzkowska

Karolina Gorzkowska

Prawnik, grafolog, psychografolog, lingwista kryminalistyczny, biegły sądowypismoznawca.
Absolwentka kilku kierunków studiów wyższych, dostrzegająca w edukacji sposób na zachowanie młodości, stale podnosi swe kwalifikacje, aktualnie opracowując pracę doktorską z nauk prawnych. W zakresie pismoznawstwa posiada wszystkie specjalizacje: kryminalistyczną, psychologiczną, kliniczną.
Certyfikaty poświadczające te kwalifikacje zdobyła zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Założyła i zarządza Kancelarią Prawno Grafologiczną – pierwszą i aktualnie jedyną w kraju
profesjonalną, niezależną firmą o profilu kompleksowego badania pisma ręcznego, dokumentów i tekstu w ujęciu prawnym, kryminalistycznym, psychologicznym, klinicznym i lingwistycznym. W kraju jest prekursorem i liderem badania pisma w zakresie klinicznym (pismo osób chorych, o ograniczonym bądź wyłączonym stopniu świadomości).
W ramach działania na rzecz rozwoju dziedziny pismoznawstwa i krajowego usystematyzowania zasad opiniowania i certyfikacji powołała i nadzoruje także podmiot Naczelna Rada Pismoznawcza. Instytucja ta, dzięki wypracowanej renomie, otrzymuje do merytorycznej weryfikacji sporządzane przez biegłych
opinie. Mając na uwadze podjętą misję, którą jest rozpowszechnianie w kraju prawidłowej i aktualnej wiedzy o pismoznawstwie, sporządza ekspertyzy i opinie prawne zarówno dla organów wymiary sprawiedliwości jak i osób fizycznych i prawnych, prowadzi badania, opracowuje artykuły naukowe, wygłasza referaty na
konferencjach międzynarodowych, prowadzi cykl certyfikowanych szkoleń dla przyszłych grafologów i podnoszące kwalifikacje dla obecnych, wygłasza wykłady na uczelniach wyższych (np. „Przyjdź,
zainspiruj się” na Uniwersytecie Warszawskim; czy „Atrybucja autorstwa” w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie; „Poznaj grafologię” dla SKK Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie) oraz w
fundacjach (np. Centrum Praw Kobiet w Warszawie, Klub doradztwa zawodowego) i klubach biznesowych. Jako ekspert badania pisma ręcznego wielokrotnie gości w programach telewizyjnych,
radiowych, a także na łamach prasy. Od X.2020r. do V.2021r. była gościem radiostacji Uniwersytetu
Warszawskiego – Radio Kampus – gdzie występowała w stałym cyklu spotkań edukacyjno -informacyjnych na temat badania pisma ręcznego. Jej celem i zarazem marzeniem jest doprowadzenie do sytuacji, w której świadomość polskiego
społeczeństwa na temat tego, czym jest i jakie daje możliwości współczesna grafologia, będzie na porównywalnym poziomie do tych krajów, w których sama czerpała i czerpie wiedzę pismoznawcy.
www.kpg-legal.pl

Facebook: KPG-legal
www.nrp.com.pl

Facebook: Naczelna Rada Pismoznawcza

diamenty kobiecego biznesu

Katarzyna Buk

Właścicielka Pracowni Książki 27pixeli.com
Autorka i współredaktorka 5 publikacji w tym 3 dedykowanych self-publishingowi: poradnika wydawniczego dla autorów niezależnych „Proste wydanie”, „Planera Autora” oraz „Napisz i wydaj”.
Projektowaniem graficznym zajmuje się od 2008 roku i specjalizuje się w kreacji, łamaniu i składzie publikacji książkowych, czasopism i innych projektów z przeznaczeniem do druku.
Wielokrotnie nagradzana za projekty graficzne. Kreatorka marki „366 inspiracji”.
Fanka minimalizmu, prostoty, bieli i czerni, a prywatnie mama, żona i właścicielka dwóch kotów.

Katarzyna Piwecka

Kat Piwecka

Fotografka gwiazd i dziennikarka podróżnicza. Od 2009 roku prowadzi Studio Katarzyna Piwecka Fotografia w Poznaniu. Na co dzień zajmuje się fotografią reklamową i biznesową. Specjalizuje się w portrecie i kobiecej fotografii sensualnej. Jej charakterystyczny styl fotografii – proste i minimalistyczne czarnobiałe, bliskie kadry ukazujące emocje i relacje zdobyły wielkie uznanie wśród gwiazd. Z okazji 10-lecia twórczości wydała ekskluzywny album z portretami gwiazd i inspirujących osobistości Portraits 2020, a obecnie można podziwiać jej najnowszą wystawę portretów znanych kobiet #photographedbyKatPiwecka. Jako dziennikarz podróżniczy współpracowała z wieloma polskimi redakcjami – Onet.pl, Business Insider Polska, Imperium Kobiet, „Law Business Quality”, Oh!me, a od stycznia 2021 roku pracuje dla portugalskiego Sapo.pt. Wiele lat temu znalazła swój drugi dom w Portugalii, co zaowocowało wydaniem albumu fotograficznego In Love with Portugal, który jest sprzedawany na całym świecie. Jako ekspert w dziedzinie fotografii, wspiera młodych fotografów na autorskich warsztatach fotograficznych oraz indywidualnych konsultacjach. Organizuje także międzynarodowe warsztaty fotograficzne w Portugalii. Jest autorką pierwszego na rynku polskim podręcznika marketingu dla fotografów Od fotografki rodzinnej do fotografki gwiazd – sekret mojego sukcesu, który ukaże się w sprzedaży we wrześniu 2021 roku. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki nastolatków, dwóch kotów i jednego pieska. Wegetarianka uzależniona od codziennej praktyki jogi i medytacji. Absolutna pasjonatka życia i pracy. WWW.KATPIWECKA.COM

Magdalena Nowak

Magdalena Nowak

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku, kierunek MBA. Studia Podyplomowe Negocjacje i mediacje na Uniwersytet SWPS w Warszawie. Ławnik w Sądzie Rejonowym w Białymstoku w Wydziale Rodzinnym i Nieletnich. Mediator stały wpisany na listę Sądu Okręgowego w Białymstoku. Doradca Sukcesyjny w Wealth Management Services sp. z o.o., Head Of Operations w LegalHut sp. z o.o.

Doświadczenie w zakresie finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży oraz ubezpieczeń. Specjalizuje się w konkretnych dziedzinach: sukcesji, roszczeń bankowych, roszczeń odszkodowawczych, pomocy frankowiczom, bataliach z komornikami, mediacjach, ugodach. Zabezpiecza przyszłość przedsiębiorcy. Sprawy testamentowe oraz spadkowe a także rodzinne. Klienci, których obsługuje, to zarówno firmy, jak i osoby indywidualne. Publikacje w książkach pod redakcją Ilony Adamskiej na łamach wydawnictwa I.D. Media. Członkini Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu oraz MBA Business Club WSFiZ. Należy do IPH Białystok oraz ASKBiznes.

www.wealthmanagementservices.eu

www.legalhut.pl

oraz

FB https://www.facebook.com/profile.php?id=100024512494915

FB https://www.facebook.com/doradcasukcesyjny.magdalena.nowak/?ref=pages_you_manage

FB https://www.facebook.com/Biznes-prawo-finanse-102478144562491

Linkedin https://www.linkedin.com/in/magdalena-nowak-b2ab88177/

 

Ewelina Komorniczak

Ewelina Komorniczak

Właścicielka firmy Ev Beauty Academy w Irlandii. Salon prosperuje od 6 lat.
 
Jak sama mówi o salonie: – Możemy pochwalić się nagrodą w konkursie „Irish Beauty Awards 2019” jako najlepszy salon w Irlandii. .Jesteśmy również finalistami konkursu „The Irish Beauty Industry Awards 2019” w kategorii Najlepszy salon medycyny estetycznej w Irlandii i Irlandii Północnej. Ciągle podnosząc kwalifikacje stawiam na rozwój osobisty. Najważniejsi są dla mnie moi klienci, których zawsze stawiam na pierwszym miejscu. Każdy z nich jest wyjątkowy i tak też są traktowani w salonie.
Dorota Lange

Dorota Lange

Właścicielka firmy DL Lange w skład której wchodzą Make up Academy by Dorota Lange oraz Million Dollar Look. Akademię Makijażu z powodzeniem prowadzi od wielu lat, dzieląc się wiedzą ze swoimi studentkami. Na co dzień współpracuje z gwiazdami, obsługuje imprezy modowe dbając o makijaże modelek na pokazach mody i sesjach zdjęciowych. 
 
Jak sami mówi o sobie: – Moją największą pasją są kobiety. W pracy stawiam na jakość relacji, co pięknie owocuje wieloletnimi biznesami i kontaktami. Od dawna w moim sercu była miłość do Matki Natury i z tej miłości pojawiła się nowa marka Million Dollar Look – kosmetyki naturalne do pielęgnacji ciała, wegańskie, nietestowane na zwierzętach. Powstające na eko farmie na Podlasiu. 
 
 

 
Lidia Skuza

Lidia Skuza

Fotografka, autorka i producent sesji do magazynów mody, od 8 lat związana z magazynami mody ślubnej, posiadająca w swoim dorobku portrety, sesje z plejadą polskich aktorów. Autorka sesji biznesowych, prywatnych, rodzinnych, gdzie pokazywanie emocji jest jej atutem. Specjalizuje się w fotografii kobiet, to jej ulubiony temat. Wyznaje zasadę […] każdy portret malowany z przejęciem jest portretem artysty, nie zaś modela […]. Dwukrotnie była przewodniczącą Jury w konkursach fotograficznych w Toruniu. Uczestniczyła w pierwszej polskiej wyprawie Pronature 2013 z czołówką Polskich Szefów Kuchni. Autorka wystawy zdjęć czarno-białych pt. „Kobieta”, przedstawiających portrety kobiet m.in.: Beata Tyszkiewicz, Hanna Śleszyńska, Małgosia Kożuchowska. Zaproszona do akcji społecznej Nasze Dzieci w Sieci ze znakomitymi polskimi aktorami . Po sukcesie Naszych Dzieci w Sieci były kolejne akcje jak np. Zapinam Pasy. Współorganizatorka akcji pt. „Jestem widoczny” z plejadą polskich projektantów mody.

Przez 8 lat organizująca akcję Słodka Paczka dla dzieci z domów dziecka .

  • 2021 -Nagroda Charyzmatyczny Fotograf Polish Businesswomen Awards
  • 2021 Diament Kobiecego Biznesu 2021
  • 2021 Grand Mobile Photo Kategoria: Photo journalism (single photos)
  • 2021 Grand Mobile Photo Kategoria: The Internet Users’ Choice Prize!


Zodiakalny baran, podróżniczka, optymistka, zawsze gotowa do działania.

www.lidiaskuza.pl

Monika Kuszewska

Monika Koszewska

Monika Koszewska, autorka książek obyczajowych, kryminałów i tekstów piosenek, menadżerka z 20-letnim doświadczeniem. Prowadzi w Hotel Bursztyn i Restauracja Pomarańczowa Plażą w Sopocie. Kocha sport, każdy dzień rozpoczyna treningiem lub grą w tenisa. Lubi podejmować nowe wyzwania, takie jak nauka gry na pianinie w wieku 43 lat. Każdą wolną chwilę poświęca na czytanie, nawet biegając na bieżni.

W książkach Moniki Koszewskiej – przepełnionych sporą dawką humoru – znajdziemy motywację do działania i oryginalną receptę na sukces. Nieobce są jej tematy takie jak:  pedofilia, przemoc w rodzinie, pracoholizm, rywalizacja w miejscu pracy, alkoholizm, samobójstwa, narkomania wśród młodzieży, samotność i bezradność osób starszych.

W sprzedaży: „Kiedyś nadejdzie ten dzień”, „Nadszedł ten dzień”.Niezłomna, niepokorna Krystyna Skarbek”

Agnieszka Dąbrowiecka

Agnieszka Dąbrowiecka

Właścicielka biura nieruchomości, wielka pasjonatka mody.

Jak sama mówi o sobie: – Moje życie to prawie jak historia wyciągnięta z książki. Wszystko to, o czym marzyłam, co chciałam zrealizować i do czego dążyłam zrealizowało się i na bieżąco realizuje. Jestem przykładem kobiety, która udowadnia, że to my jesteśmy kowalami własnego losu i prawie wszystko zależy od nas. Naszego nastawienia do świata.

Moje życie zawodowe i to, czym się zajmuję, zawsze było dla mnie wielką przyjemnością i rodziło się z wielkiej pasji oraz fascynacji danym tematem. Hasło „Nie ma rzeczy niemożliwych” towarzyszy mi od lat. I to ono zainspirowały mnie do rozpoczęcia przygody na wydziale prawa a także do założenia własnego biura nieruchomości w 2008 roku, które funkcjonuje do dnia dzisiejszego i daje mi ogromną frajdę i satysfakcję pracy z ludźmi.

Ukończyłam także studia pedagogiczne oraz uzyskałam jednocześnie państwową licencję pośrednika nieruchomości. W 2008 roku z wielkiej pasji i miłości do zwierząt założyłam hodowlę kotów brytyjskich, która działa do dziś. Pasja i wielka miłość oraz ogromne serce, zaangażowanie to chyba najlepsza recepta, która pozwoliła mi uzyskać status międzynarodowego hodowcy kotów brytyjskich (którego zwierzątka wygrywają wystawy na całym świecie!).

W grudniu tego roku minie 3 lata od kiedy inspiruję kobiety i pozwalam im odkrywać swoją kobiecość i zaakcentować ich osobowość poprzez „lajfy” dla kobiet, które szukają modowych inspiracji. Służę radą i pomocą. Sprzedaję online odzież, zwłaszcza włoską, francuską. Wspieram także i promuję polskie marki. Stworzyłam grupę modową „Biznes Woman Style” zrzeszającą kobiety z całego świata. W przyszłym roku pragnę otworzyć własny butik stacjonarny.

„Kropkę nad i” stanowi i wypełnia moja cudowna rodzina, kochający mąż, który jest moim przyjacielem, wsparciem a także motywatorem do działania.

Gabriela Antczak

Od 20 lat jestem praktykiem przygotowującym efektywne strategie marketingowe. Interesują i motywują mnie wyniki, które wspólnie wypracowujemy. I tylko wyniki są dla mnie realnym oraz sensownym miernikiem skuteczności strategii. Na swoim koncie mam skuteczne wprowadzenia produktów i usług na rynek poparte rekordowymi wynikami sprzedaży. Pracuję niestandardowo. Diagnozuję firmy przekrojowo, ponieważ skuteczny marketing jest działaniem osadzonym w DNA przedsiębiorstwa i musi współpracować ze wszystkimi departamentami w firmie, a jego oddziaływanie musi być ułożone odpowiednio szeroko.

Mam ogromną przyjemność i zaszczyt być laureatką wielu nagród, m.in. tytułów: „Dyrektor Marketingu Roku” w kategorii „Wyjątkowa efektywność przy niskim budżecie”; „Sukces Roku”, „Osobowość Roku”, „Lider efektywnych kampanii marketingowych”.

Ogromnym zaszczytem jest dla mnie zaufanie, jakie okazało mi szacowne grono Praktyków Biznesu, które powołało mnie na stanowisko przewodniczącej Konwentu Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Tischnera w Krakowie. Funkcję tę pełnię z dumą i poczuciem wyróżnienia.

http://www.gabrielaantczak.pl/

Katarzyna Mikołajczyk

Katarzyna Mikołajczyk

Z wykształcenia ekonomistka, dyplomowana masażystka oraz ceniony ekspert branży beauty. Od wielu lat związana z branżą medyczną oraz stanowiskami menedżerskimi i zarządzającymi. Założycielka znanego gabinetu masażu i fizjoterapii KM Estate Med. Obecnie Dyrektor Generalny marki Migen, słynącej z wysokiej klasy zabiegów medycyny estetycznej, fizjoterapii i masażu. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu wciąż realizuje kolejne cele zawodowe i zdobywa liczne wyróżnienia oraz prestiżowe nagrody. Otrzymała m.in. statuetkę „Lwica Biznesu 2019” oraz Nagrodę Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu – „Kobieta Sukcesu 2021”. Współautorka książki „Lwice Biznesu. O rodzinie i sukcesie”, a także bohaterka 7 edycji książki „Sukces jest Kobietą” raportu „Biznes się nie poddaje”. Autorka licznych publikacji w prasie drukowanej i renomowanych portalach internetowych.